KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297456

nr 1229 7456

Dick Ljunggren

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, Shot in the dark, Signerad. Olja på duk, 31x30

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:18:14

18/1 13:08:40 1      100 kr
18/1 15:45:10 2      Vinnande bud